Сьогодні, 23 травня, у вінницькому артпросторі « ПІЧ» відбудеться презентація збірки оповідань письменника та видавця Романа Малиновського «Солодке життя» Модеруватиме зустріч директор департаменту маркетингу і туризму Олександр Вешелені.

Про це повідомляє артпростір «ПІЧ» у Фейсбуці.

«Солодке життя» — збірка оповідань, об’єднаних настроєм та сюжетними спіралями. Ця книжка повна загадковості та грайливості, тривоги, але й легкості. «Солодке життя» запрошує до гри, до подорожі літаками і потягами, кімнатами і будинками, мегаполісами і континентами. Довіритесь героям — вони стануть вашими провідниками і вкажуть шлях у вигадливому лабіринті історій», – описують збірку дописі «ПІЧі».

Збірка Романа Малиновського видана до повномасштабної війни, і «багато оповідань у ній спершу можуть здатися відголоском іншого, надто далекого від нас сьогоднішніх часу», говорить Олександр Вешелені

«Та зовсім невипадково книжку відкриває історія про вривання терору в повсякденне, хай від того не менш солодке життя. Якщо нинішня доба – це “наші нові 20-ті”, то письмо цього автора мені чомусь найбільше резонує з текстами Юліана Шпола, поєднуючи формалістську гру з тонкою іронією і водночас всепроникним віталізмом. І ні, це вже не постмодернізм», – вказано в дописі.

Вхід вільний, реєстрація – за ЦИМ посиланням. Початок – о 19:00. Адреса – вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще пушкіна).

Роман Малиновський ― письменник та видавець, автор збірки оповідань “Солодке життя” співзасновник та головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека”. Оповідання друкували в журналах “Harper’s Bazaar Ukraine”, “Versopolis”, “Київ” та інших. Окремі оповідання перекладені та опубліковані англійською, німецькою та естонською мовами. Книжка “Солодке життя” перекладена і опублікована польською мовою видавництвом “Galeria Literacka”.

Попередня публікаціяУ Вінниці для дітей-переселенців влаштували день іпотерапії 
Наступна публікаціяДля вінничан та гостей міста анонсували подорож  «Шляхетна Вінниччина. Матриця. Перезавантаження». 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я