Концерт просто неба, виставки та майстер-класи. У Вінниці відзначили День вишиванки. Відео

У Вінниці сьогодні, 18 травня, святкували День вишиванки. На вулицях, у крамницях та на зупинках квітучої весняної Вінниці сьогодні різнобарвно і святково, адже більшість людей вбрані у вишиванки.

«Українська вишиванка – це духовна броня! Вінниця – тилове місто, але ми усіма шляхами наближаємо Перемогу! Сьогодні відзначення Дня Вишиванки у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ несе благодійну місію – збираємо кошти для випускника інституту Андрія Коваля, який служить в ЗСУ.

Дякую усім Захисникам України за мужність та витримку, інститутській родині – за згуртованість, щирість та непохитну віру в Перемогу!», – каже директорка Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ Наталія Замкова.

В самому середмісті відбувся співочий марафон та свято вишиванки «ВТЕІ – разом до Перемоги». Благодійний захід зібрав чимало людей, які насолоджувались музикою та приєднувались до збору коштів на тепловізор для 14 штурмової бригади «Червона калина».

«Музичні колективи нашого інституту, увесь науково-педагогічний склад та студенти радо приєднались до благодійного святкового відзначення Дня вишиванки. Адже у складі «Червоної калини» звільняє Україну від окупантів наш випускник. Ми усім серцем вболіваємо за нього та його побратимів», – каже викладачка ВТЕІ ДТЕУ Алла Лук’янець.

Кількагодинний музичний марафон зібрав аншлаг з перехожих, адже молоді талановиті виконавці справді запалювали та зачаровували.

«Вийшли з чоловіком пройтись у вишиванках, кожен рік так робимо. Тут почули такий гарний спів і зупинились. Не можливо пройти повз» – каже вінничанка Ірина.

Також жінка розповідає, що її вишиванка дісталась у спадок від матері, яка сама її вишила. А от чоловіку уже купували готову.

Крім концерту просто неба на святі відбувалась фотовиставка «Українська вишиванка – духовна броня». На світлинах різних років люди вбрані у вишиванки наче роздивлялись сьогодення крізь час.

Цілі вишиті картини, рушники, серветки та багато іншого експонували поруч. А також проводили майстер-класи для малечі. Втім, як це було дивіться у відео:

Як святкували День вишиванки минулого 2022 року дивіться у нашому торішньому відео: У Вінниці відзначили День вишиванки святковим концертом біля Вежі Артинова.

   

Попередня публікація«Час не марнуй – здоров’я пильнуй»: мобільна бригада медиків консультувала та діагностувала жителів Бару
Наступна публікаціяВінницькі танцюристи потрапили до фіналу Чемпіонату Світу у Великобританії

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я