На Вінниччині у Оратові медики мобільної бригади здійснили прийом місцевих жителів. Бажаючих перевірити стан здоров’я виявилось чимало. Крім консультацій медиків, мешканці громади могли зробити щеплення. Також люди мали нагоду поспілкуватися з начальником Вінницької ОВА Сергієм Борзовим, який інспектував поїздку медиків.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

«Врахували побажання людей і додали до медбригади ще офтальмологів та кардіологів. На медичних локаціях усі бажаючи мали можливість отримати консультацію онкодерматолога, ендокринолога, а також виміряти тиск і рівень цукру, зробити тести на гепатит та ВІЛ/СНІД», – зазначив Сергій Борзов.

Крім того, жителі громади змогли зробити щеплення від COVID-19 та інших інфекційних хвороб, зокрема, проти дифтерії, правця.

Сергій Борзов зазначив, що через стреси, здоров’я громадян погіршується, тому необхідні консультації медиків.Подібні виїзди плануються в усі громади.

Графіки виїздів мобільних бригад повідомлятимуть у громадах, аби мешканці завчасно могли спланувати свій час та прийти й перевірити своє здоров’я.

Попередня публікаціяЧерез ремонтні роботи у деяких районах Вінниці не буде води
Наступна публікаціяВінниччина отримала сучасне медичне обладнання від італійців

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я