Кабінет Міністрів на засіданні продовжив дію фіксованого тарифу на електроенергію для населення. Тарифи діятимуть впродовж місяця – до кінця травня.

Про  це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, представник уряду в Раді Тарас Мельничук в Телеграм.

«Уряд продовжує пільгову ціну на електроенергію для населення ще на місяць», – сказав прем’єр на засіданні уряду у вівторок.

Ціна на електроенергію для населення до червня становитиме в 1,44 грн/кВт-год і 1,68 грн/кВт-год залежно від споживання (до 250 кВт-год та понад 250 кВт-год відповідно).

Як повідомив представник уряду в ВРУ Мельничук, уряд вніс зміни до постанови КМУ від 05.06.2019 N 483 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обовʼязків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії”.

«Продовжено, з метою соціального захисту населення від підвищення цін (тарифів) на електричну енергію для побутових споживачів в умовах воєнного станув Україні, дію фіксованої ціни на електричну енергію для побутових споживачів до 31 травня 2023 року», – додав він.

До цього Кабмін зберіг фіксовану ціну на електроенергію для населення до 30 квітня 2023 року.

Попередня публікаціяВибух емоцій: виступ Вінницького «Барвінку» вразив жителів Карлсруе 
Наступна публікація «Школа в коробці»: Липовецька міська громада отримала набори від ЮНІСЕФ

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я