Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надав Липовецькій міській  громаді набори «Школа в коробці», що передбачені для підтримки закладів загальної середньої освіти, які здійснюють освітній процес в очному та змішаному форматі.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

«17 наборів «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розподілять для семи закладів загальної середньої освіти і трьох  філій в громаді. Один набір розрахований на 40 учнів та одного вчителя. Це шкільне приладдя стане в нагоді для організації навчання і дозвілля учнів під час їх перебування в укриттях і не тільки,– зазначив керівник  ОВА Сергій Борзов.

До набору входять найнеобхідніші речі високої якості: зошити, олівці, ручки, фарба, здатна на будь якій стіні створити дошку, крейда, набори лінійок для занять з геометрії, великий циркуль, чорні планшетки та білі олівці для навчання і розваг, глобус, таблиця хімічних елементів, радіо на сонячних батарейках, методичний посібник для використання набору.

Сергій Борзов також відвідав Липовецький ліцей No1 та поспілкувався з вчителями.

«Незалежно від обставин та умов, педагоги повинні мати засоби для ефективної та якісної роботи з дітьми. Особливо в невеликих школах», – переконаний очільник області.

Попередня публікаціяВінничани платитимуть за електроенергію за фіксованими тарифами до червня
Наступна публікаціяКвадрокоптер та тепловізор: на Вінниччині для військових купили сучасне обладнання

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я