В «Офісі туризму Вінниці» повідомили, про ще одну туристичну прем’єру квітня — тур «Гостинне Поділля». Програма мандрівки з гідесою Оксаною Роздорожнюк дуже насичена.

Спочатку учасники подорожі зможуть побачити найбільш знакові місця Бару: залишки фортеці, монастир, костел і церкву, яка є пам’яткою архітектури національного значення, а також гору Бони Сфорци.

Далі за маршрутом село Отроків на Хмельниччині, де граф Ігнацій Сцибор-Мархоцький створив самопроголошену Миньковецьку державу (незалежну від імперії). Серед архітектурних принад місцини – вежі у середньовічному стилі, замок та тріумфальна арка.

Екватором подорожі буде відвідування конеферми в Іванківцях та обід в Дунаївцях, після чого потрібно буде налаштувати телефони для фото біля дивовижного неоготичного кам’яного храму в Підлісному Мукареві та палацу графів Орловських у Маліївцях, що оточений неймовірно гарним парком із невеликим водоспадом.

Нарешті Зіньків із залишками фортеці та підземель, а ще церкви Святого Михайла і Вознесіння Господнього. І дегустація неперевершеної зіньківської чорної ковбаски, занесеної до енциклопедії гастрономічної спадщини України.

Тур запланований на 30 квітня, виїзд з Вінниці о 7:00.

Зареєструватись можна тут: https://forms.gle/LVuNjxbLn4iwBnjc8

тур «Гостинне Поділля»
тур «Гостинне Поділля»
Попередня публікаціяДе сьогодні у Вінниці комунальники ремонтуватимуть мережі
Наступна публікаціяУ Вінниці стартував новий сезон навчання в стартап школі «Sikorsky challenge Vinnytsia»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я