У Вінниці на Майдані Незалежності до Великодня стартувала традиційна виставка подільських писанок. Встановилимайже два десятки велетенських експонатів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З українським орнаментом, оберегами та символами міста. Такі 18 писанок-велетнів встановили на майдані Незалежності у Вінниці. Для нашого міста це стало традицією, яку започаткували 6 років тому. Мета – зберегти традиції розпису писанок та привернути увагу до різноманітності української культури. Організували захід департамент культури Вінницької міської ради спільно з мистецькими школами міста.

Під час відкриття заходу учасники змогли також долучитися до розпису двох писанок. Ескіз орнаменту створювали викладачі художніх відділів мистецьких шкіл міста. Одна із писанок, яку сьогодні розписали, має назву «Оберіг міста».

«Сьогодні одну із писанок-велетнів розписали саме у символах нашого міста. Незалежно від того, чи ви є місцевим жителем, чи туристом – фестиваль подільських писанок-велетнів є чудовою можливістю насолодитися красою української традиції та культури, доторкнутися до історії та духовності України», – говорить директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Триватиме виставка до 21 квітня.


Нагадаємо, проєкт «Пасхальні візерунки» стартував у Вінниці ще у 2017 році.

Попередня публікаціяУ Могилеві-Подільському відкрили пам´ятну дошку загиблому Івану Савчуку 
Наступна публікаціяГосподині з Вінницького ліцею готують для воїнів «сухі» борщі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я