Вінницьких підприємців запрошують отримати грант в межах конкурсу «Роби своє». ВІДЕО

На початку квітня стартував новий запуск «Роби своє» від благодійного фонду «МХП – Громаді». Торік у межах конкурсу благодійний фонд профінансував 74 бізнес-ідеї на понад 6 млн грн в 11 областях України.

Про цей йдеться в сюжеті медіа Погляд.

«У 2020-21 році цей конкурс був профінансований програмою розвитку ООН. Тому що ми дивимось в одному напрямку. Наша місія є допомагати людям ставати самозарадними, організовуватися для вирішення їх економічних, екологічних та соціальних проблем», – каже директорка благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.

«Роби своє» це конкурс бізнес-ідей направлений на підтримку мікропідприємництва в селах та малих містах, задля зміцнення економічного фронту нашої країни. Метою конкурсу є створення умов для сталого розвитку мікропідприємництва. В тому числі як відповідь на негативні економічні наслідки війни.

Цьогоріч планується підтримати не менш як 50 проєктів, які зможуть отримати гранти до 100 тис. грн. Подавати заявку на конкурс можуть як робочий бізнес, так і підприємці які мають бізнес-ідею.

«Це розвиток такої інфраструктури в громаді, коли з’являються нові послуги, виробництво харчових продуктів. А особливо під час війни це стало дуже важливо. Тому що зруйнувалися логістичні зв’язки з окупованими територіями, або з зоною бойових дій і продовольства стало менше. Тому кожна громада має себе цим забезпечувати», – зазначає Тетяна Волочай.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити спеціальну форму на сайті https://doyourbusiness.com.ua/.

У заявці необхідно детально описати свій бізнес-план, зокрема у чому його мета, якою буде майбутня продукція, планування доходів і витрат, а також низку інших показників.

Попередня публікаціяУ Вінниці випускники Харківського університету внутрішніх справ отримали дипломи 
Наступна публікаціяРодинам Захисників та Захисниць у Вінниці надають допомогу групи психологічної підтримки 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я