7 квітня, у межах презентації патріотичного конкурсу для студентів медійників засновник медіахолдингу «Новини Вінниці» Микола Філонов зустрівся з ректоркою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського доктором педагогічних наук, професором Наталією Лазаренко та студентами університету.

В обговоренні на зустрічі взяли участь доцент кафедри журналістики, реклами та PR Вінницького педуніверситету Віталій Гандзюк, в.о. завкафедри, доцент Володимир Каленич, декан факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, професор Інна Завальнюк.

«Інформаційний фронт такий же важливий, як і у військових»

Наталія Лазаренко розповіла про діяльність університетського Медіацентру та волонтерську роботу, яку виконують студенти, допомагаючи військовим. Ректорка познайомила медійників з навчальним закладом, зокрема розповіла, про факультет філології й журналістики.

Чільною темою зустрічі стало спілкування викладачів та студентів з представниками працюючих ЗМІ.

Наталія Лазаренко зазначила, що в нинішній воєнний час дотримання інформаційної безпеки, медіагігієни таке ж важливе, як і військова робота наших Героїв на фронті.

«Українські військові виборюють перемогу на передовій, правоохоронці несуть свою службу, лікарі, енергетики, працівники різних галузей тримають свій фронт. А нам, викладачам та вам студентам випало теж важливе завдання – тримати свій фронт. Особливо це стосується студентів факультету філології та журналістики. Адже інформаційний фронт такий же важливий, як і у військових».

«В умовах війни з росією ворог широко застосовує не тільки бойову зброю, а й зброю інформаційну»

Микола Філонов розповів студентам, про структуру медіахолдингу «Новини Вінниці» та детально зупинився на проведенні широкого медійного форуму «Інформаційний фронт України: Вінниччина», одним з організаторів якого виступив медіахолдинг.

«Як ви бачите, наш форум не випадково так називався, адже в умовах війни з росією ворог широко застосовує не тільки бойову зброю, а й зброю інформаційну. На цьому наголошували наші спікери, відомі в Україні експерти та дипломати. Серед них був і випускник вашого навчального закладу, Надзвичайний і Повноважний посол України у США 2015-2019 р. Валерій Чалий. Він чимало повідомив цікавого і корисного у сфері інформаційного протистояння ворогові».

Микола Філонов запросив майбутніх журналістів взяти участь у конкурсі студентських відеосюжетів для ТікТоку та Instagram.

«Ми оголосили конкурс для студентів зі створення цікавого, креативного інформаційного контенту. Головне завдання конкурсу – стимулювати якомога більшу кількість молоді долучатися до інформаційної боротьби, розвивати цю сферу, чим і сприяти перемозі України на інформаційному фронті. Особливо враховуватиметься креативний, нестандартний підхід», – зазначив Микола Філонов.

Умови конкурсу:

Взяти участь у конкурсі може кожен студент з цих двох вишів який отримає можливість надіслати один, або більше авторських відеосюжетів (кількість не обмежується) для ТікТоку та Instagram, на редакційну адресу видання “Новини Вінниці” – news.vn2015@gmail.com, або в телеграм: @NVUKR.

Роботи приймаються до 25 травня, переможців визначать 1 червня.

Редактор сайту “Новини Вінниці” Павло Горбанський зазначив, що видання холдингу зацікавлені у співпраці зі студентами, і чекають від молоді на креативний відеоконтент.

За результатами зустрічі Медіахолдинг «Новини Вінниці» підписав договір з університетом про професійну практику студентів на ресурсах медіахолдингу.

Учасники зустрічі домовилися найближчим часом підготувати та підписати Меморандум про співпрацю між медіахолдингом та університетом.

Ну і звичайно ж медійники відповіли на запитання студентів, яких цікавили умови роботи, якість контенту та актуальні теми, які цікаві читачам і відвідувачам сайтів та ресурсів у соціальних мережах.

Нагадаємо, аналогічна презентація конкурсу відбулась у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Попередня публікаціяЕвакуйовані та місцеві собаки з Вінницького муніципального притулку для тварин в проекті «Хочу додому». Відео
Наступна публікаціяПрацевлаштування, юридична й гуманітарна допомога: У Вінниці працює простір свідомих вінничан “Турбота”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я