Евакуйовані та місцеві собаки з Вінницького муніципального притулку для тварин в проекті «Хочу додому». Відео

У Вінниці започаткували проект «Хочу додому». На меті проекту допомогти вінницьким собакам та чотирилапим евакуйованим з різних міст України знайти домівку, а також допомогти закупити ліки та засоби обробки для них. Ідея проекту належить зооволонтерці Ользі Танасковій.

«Вінницький муніципальний притулок надав прихисток собакам з окупованих територій: з Куп’янську, з Харківської області, з Миколаївської області, з Одеської області. На даний період у притулку знаходиться 72 собаки. Я вирішила започаткувати проект «Хочу додому»тому, що кожна тваринка, яка знаходиться в притулку, дуже хоче знайти родину і дім», – каже Ольга Танаскова.

На ініціативу зооволонтерки відгукнулись фотографи, знайомі зооволонтери та журналісти Vinnytsia Press Point. Роботи багато, адже запланували зробити фотосесію для кожної собаки і описати її історію.

Перша фотосесія чотирилапих відбулась у п’ятницю, 7 квітня. Вирушаючи на знімання ми переживали, що на дворі похмура погода. Але, як на замовлення, під час знімання визирнуло сонечко.

На велику галявину виводили по одній собаці і починався непростий процес знімання. Непростий, тому що непосидючі хотіли обійматись, гратись, бігати й цілуватись, а не позувати на камеру. Тож довелось побігати і за моделями і з ними. Врешті награлись з собаками і отримали море емоцій та щирої любові від них.

Отже пропонуємо вам подивитись на результати нашого забігу на відео та приєднуватись до проекту «Хочу додому».

Сторінки проекту:

В Інстаграм тут.

Телеграм-канал тут.

В Фейсбук тут.

Попередня публікаціяУ Вінниці юні шахісти запрошують усіх охочих зіграти в турнірі і задонатити на ЗСУ
Наступна публікаціяУ Вінниці медійники презентували студентам ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського відеоконкурс

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я