Чергова допомога військовим від народної депутатки Лариси Білозір попрямувала до наших захисників.

Про це політикиня розповіла на своїй фейсбук сторінці.

За словами пані Лариси, в березні її команда долучилась до 5 зборів на тепловізори та автомобілі. Разом з жителями Тульчинської, Шпиківської, Бабчинецької та Джуринської громад, закупили матеріали для пошиття спальників. Для волонтерів з Шаргородської громади, відремонтували автомобілі для хлопців, забезпечили бензином та продовольством поїздки волонтерів на фронт.

«Кожен українець сьогодні є волонтером та своєю працею, вміннями та коштами допомагає нашим захисникам та захисницям наблизити перемогу. Сьогодні кожен свідомий українець – це волонтер. Тому намагаюся підтримувати ініціативи людей на окрузі!

Намагаюсь підтримувати ініціативи своїх виборців і долучатися, адже в кожній громаді України наші люди сьогодні печуть смаколики, купують автомобілі, плетуть сітки, в’яжуть носки та невтомно передають та везуть щотижня на фронт все, що зуміли зібрати та зробити.

Тому ще раз дякую усім, хто допомагає армії», – йдеться в фейсбук розповіді.

Також Лариса Білозір зазначає, що плідно працює з Інтернет-магазин взуття Kedoff.Net, щоб забезпечити якісним взуттям за помірними цінами наших хлопців та дівчат на передовій за частими запитами.

«Кожен мій пост по передачі взуття, це десятки звернень в месенджер від матерів та дружин військових.

Цього місяця ми також передали 20 спальників та 53 пари тактичного взуття згідно з індивідуальними зверненнями військових та їх рідних (всього вже передано близько 3000 пар взуття).

Намагаюсь відгукуватися на кожен індивідуальний запит військових та їх родичів та моніторити свій месенджер та реагувати, але дуже прошу одразу вказувати ім’я отримувача та адресу нової пошти. Приємно бачити слова подяки та взагалі, просто приємно допомогти та підтримати хлопців та їх рідних», – зазначає Лариса Білозір.

   

Попередня публікаціяСтаровинний стіл та стілець: музей Вінницького трамвая презентував нові експонати
Наступна публікаціяНа Вінниччині здаватимуть кров для порятунку військових та цивільних 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я