10 січня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося відкриття представництва U-Report.

Про це повідомляють на сайті Облради Вінниччини.

«Цей проєкт направлений на вивчення думки молоді та використання її в роботі виконавчої та представницької гілок влади. Молодь – це завжди рушійна сила. Війна несе злам та суттєві зміни суспільства. Після перемоги саме ви, молодь, будете реалізовувати задуми та бачення побудови нової країни, – каже заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Молодь вже зараз є активним учасником цього процесу. Враховуючи сучасні події, можна з впевненістю сказати, що молодь – це наше сьогодення і наше майбутнє одночасно. Сьогоднішнє відкриття представництва U-Report – це ще один крок для успішного розвитку нашої країни. Впевнений, що у вас знайдеться багато задумів, питань, пропозицій, а ми зробимо все можливе, щоб почути та реалізувати їх».

Представниками пілотного проєкту U-Point на платформі U-Report на Вінниччині стали в.о. директора центру «Квадрат» Анастасія Молдован, начальник відділу національно-патріотичного виховання молоді молодіжного центру Владислав Драчук та голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді Ірина Лозова.

Голова правління ГО Youth UP Максим Луценко та операційна директорка організації Анастасія Головченко, зокрема, зазначають, що їхня організація працює зі складними викликами в молодіжній політиці, тож U-Report як інструмент прямої демократії дозволить дізнатися думку молоді з різних напрямів життєдіяльності. U-Report у формі опитувань збиратиме думки молоді віком 14-24 роки з приводу різних сфер суспільного життя. Для прикладу – питання довкілля, волонтерства, медіаграмотності тощо.

​Відкриття U-Point на базі КЗ «ВОМЦ «Квадрат» дозволить якісніше формувати запити щодо проведення опитувань та залучати молодих респондентів.

Попередня публікаціяВінничан та гостей міста запрошують, на «Чарівний різдвяний концерт» Пікардійської терції
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудуться громадські слухання щодо відновлення площі Перемоги