«Піккардійська Терція» 17 січня о 19.00 у театрі ім. Садовського запрошує всіх на «Чарівний Різдвяний концерт».
Це буде винятковий концерт-подарунок для всіх вінницьких шанувальників у казковий період зимових свят. Їхні концерти – це завжди неймовірна феєрія емоцій.
Почуємо найпрекрасніші давні і сучасні колядки та щедрівки, а також всі улюблені пісні, які легендарна вокальна формація створила за 30 років на сцені.
Приходьте заколядувати разом із музичними легендами України і відпочити душею, насолоджуючись особливою атмосферою, улюбленими хітами і надзвичайним співом «Піккардійської Терції».
Кожен концерт «Піккардійської Терції» – незабутня і неймовірна подія, яка наповнює серце нескінченним світлом і теплом.
Як завжди, на концерті «піккардійців» у Вінниці чекаємо аншлаг, тож встигніть обрати найкращі місця.
Купуйте квитки на сайті https://afisha.vn.ua
Також квитки вас чекають у всіх касах «Афіша Вінниці»