Перша подорож на святковому вінницькому трамвайчику стартує уже 18 грудня, а загалом їх буде шість. Це новий проєкт до Різдва і Нового року від Музею вінницького трамваю спільно з Офісом туризму, що має назву «Велика новорічна пригода».

Організатори запевняють, що кожна з цих подорожей у брендованому трамвайчику Міста ідей запам’ятається як дітям, так і батькам.

«Для малечі ми хочемо створити справжню новорічну казку, вони зможуть надихнутись різдвяною атмосферою та отримати даруночок від Чарівника-мандрівника.

Разом з батьками вони побачать нашу рідну Вінницю під іншим кутом, подорожуючи разом з нами святковим маршрутом.

І ми дуже сподіваємось, що ці пригоди надихнуть наших учасників «Великої новорічної пригоди» на впевненість у те, що прийдешні Різдво і Новий рік точно змінять життя українського народу на краще – Україна переможе, і ми будемо жити у найкращій країні світу: сильній, вільній, технологічній та інноваційній», – каже завідувач Музею вінницького трамваю Олег Матюхов.

На учасників чекають круті ведучі з цікавими конкурсами не тільки для дітей, а й для їх батьків. Також під час подорожі проводитиметься майстер-клас зі створення різдвяного дзвоника й інших атрибутів зимових свят. А ще у пригоді буде твістинг, тату і дещо смачненьке.

Загалом заплановано шість подорожей святковим трамвайчиком Міста ідей:
  • 18 грудня 10:00
  • 25 грудня 12:00
  • 30 грудня 12:00
  • 31 грудня 12:00
  • 2 січня 12:00
  • 3 січня 12:00

Важливо: діти обов’язково їдуть у супроводі когось з батьків. Попередня реєстрація обов’язкова.

Форма для реєстрації на 25, 30, 31 грудня та 2, 3 січня: тут

Попередня публікаціяГрафік відключення від АТ «Вінницяобленерго» на п’ятницю, 16 грудня
Наступна публікаціяЗ Вінниці в Сітківецьку та Сутисківську школи інтернати та на Схід вирушать подарунки від Святого Миколая

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я