Днями у місті Івано-Франківськ пройшов чемпіонат України з тхеквондо ВТФ. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здобули «золото», «срібло» та «бронзу». А Євген Міськів та Артем Малюшко виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

У чемпіонаті брали участь 16 областей та понад 700 спортсменів. Вінничани продемонстрували гідні борцівські якості й волю до перемоги.

Так, на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись одразу три спортсмени МДЮСШ № 2 з команди кадетів пумсе – Владислав Василюк, Даниїл Косс, Владислав Гончар.

У дорослій категорії (87кг) «срібло» виборов Євген Міськів, а «бронзу» Артем Малюшко. Також хлопці виконали норматив кандидата у майстри спорту України (раніше в них був I дорослий розряд) Тренер спортсменів Володимир Багнета зазначив, що задоволений результатом.

«Зі спортсменами більш молодшої категорії ще треба трохи попрацювати. Впевнені, що на наступних змаганнях Всеукраїнського рівня п’єдестал кадетів поповниться вихованцями нашої школи», – говорить тренер міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Володимир Багнета.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбувся флешмоб для дітей з багатодітних родин до Дня української хустки
Наступна публікаціяУ Вінниці підлітків запрошують на пригодницький квест «Вечорниці у парку»