У вівторок, 13 грудня, в Центральному міському парку ім. М. Леонтовича відбудеться пригодницький квест «Вечорниці у парку». Організатори події: відділ молодіжної політики ВМР, ГО “Дівчата” та Вінницька молодіжна рада.
«Ми зберігаємо українські традиції в молодіжній субкультурі сучасності, аби молодь пам’ятала наші елементи культури, що передаються від покоління до покоління. По завершенню заходу усі учасники отримають приємні подарунки», – каже начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.
Вік учасників: 14+
Початок: о 14.00
Початок реєстрації: о 13.30
Умови участі: зареєструвати команду у складі 4-ох осіб за посиланням: https://forms.gle/FSsqWVZ52JA8rLoAA; прийти в зазначений час та місце; мати із собою гаджети із доступом до сканера.
Кількість місць обмежена.
Додаткова інформація за телефоном: 067 30 62 854 (Таїсія).