Місцеві жителі добре знають, що тут уздовж дороги є підвищення, яке проглядається з усіх сторін. Інколи на ньому росли квіти, здебільшого – звичайна трава. Днями голова громади Віктор Бичков запропонував облаштувати на цьому місці клумбу, а зі спеціальних матеріалів та декоративного каміння виставити карту країни та один із державних символів – герб.

Така ідея сподобалася місцевим мешканцям. Також до облаштування території долучилися й працівники ПрАТ “Зернопродукт МХП”. Вони працювали разом з учнями та вчителями місцевої школи, комунальними працівниками та небайдужими жителями громади.

«Завжди в усьому прагнемо допомогти громадам на території нашої присутності Дуже гарна ідея, до того ж до процесу доєдналися діти. Допомагали всім, чим могли. Така робота – це не тільки облаштування території, це і патріотичне виховання молоді, і прояв любові до Батьківщини, і щира вдячність хлопцям та дівчатам, які нас захищають», – каже Сергій Ткачук, регіональний директор виробничого підрозділу «Липовець «Зернопродукт МХП».

Майже тиждень трудилися всі гуртом над створенням клумби. Результат перевершив сподівання: жовто-блакитний герб та карта України викликають захоплення та приємні емоції у всіх перехожих.

Навесні ця територія, без сумніву, стане окрасою містечка, адже поруч висаджено безліч квітів та засіяна декоративна трава.

«Українці споконвіку славилися працелюбством та вмінням єднатися задля спільної мети. Це те, що вирізняє нас з-поміж інших народів. Ми завжди дбали про свій дім, побут та територію, де проживаємо. Цього дотримуємося навіть у такий важкий час, як зараз. Прикладом того є облаштування вулиці Героїв Майдану, що в Липовці», – зазначили на сторінці ПрАТ “Зернопродукт МХП” у Фейсбуці.

Попередня публікаціяУвага! Оперативна інформація про ускладнення погодних умов на Вінниччині
Наступна публікаціяНа Вінниччині в жовтні ціни на продукти харчування помітно зросли

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я