Вчора, 09 листопада, Вінницький обласний художній музей презентував благодійний виставковий проєкт народного художника України Володимира Козюка та учасницi Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The Best Artist» Олександри Ферендович «Код нації».

Його організаторами та меценатами стали Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницький обласний художній музей, народний художник України Володимир Козюк, громадська організація «МИ – ВІННИЧАНИ», «Благодійний фонд Володимира Продивуса», Дмитро Чаленко та Алла Власюк.

«Art through the awareness» – так визначив новий стиль своїх творів Володимир Козюк. І пояснив:

«Моя мета змінити усе, геть усе, розставити нові пріоритети в мистецтві України і світовому мистецтві. Так, не жартую, адже з часів Малевича особливо нового багато не було сказано… не було вибухів, що змінюють світ. Війна забрала у нас все і дала нам непохитну віру і безмежну енергію, потік, який ми маємо зловити та запустити. Це початок нової ери, ми збережемо все, що було, за якийсь рік змінимо геть усе, як і принципи старого світу, і створимо платформу, що дасть безкінечний потік коштів на розвиток мистецтва, на сім’ї загиблих воїнів, на потреби поранених… адже після перемоги стільки потрібно буде всього робити, мабуть усе життя».

Навколо художника об’єднуються інші митці. Серед них – Олександра Ферендович, яка стала співавтором частини робіт, представлених у виставковому просторі.

В рамках відкриття відбулась презентація каталогу проєкту «Фарби полум’я сердець». У каталозі – ілюстрації творів понад 200 провідних художників світу, які об’єдналися на підтримку нашої країни. Мовою мистецтва вони розповідають правду про повномасштабну війну рф проти України. Проєкт «Фарби полум’я сердець» увійшов до Національної книги рекордів України як найбільш масштабна благодійна мистецька подія у вітчизняній історії.

Усі зароблені кошти підуть на допомогу тимчасово переміщеним особам.

Попередня публікаціяВінницький ансамбль танцю «Радість» взяв участь у міжнародному фольклорному фестивалі у Фінляндії
Наступна публікаціяНа Вінниччині в середмісті Могилів-Подільського асфальтують вулицю коштом народного депутата

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я