Родини загиблих учасників бойових дій в Афганістані, сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України, та сім’ї осіб, яким посмертно присвоєно звання Героїв України, мають право отримати грошову допомогу на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період з бюджету Вінницької міської територіальної громади. Про це повідомили у департаменті соціальної політики міської ради.

Відтак, відповідно до рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради №2019 від 22.09.2022 року пільговики мають право отримати кошти на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період. Гроші виділять з бюджету Вінницької громади.

«У жовтні та квітні грошова допомога складає 500 грн на місяць одному домогосподарству. Впродовж листопада-березня – по 1000 грн на місяць на одне домогосподарство. Допомога надається уповноваженому представнику домогосподарства. Зазначу, що грошова допомога виплачується шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одержувача, відкритий в установі банку», – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Для отримання грошової допомоги необхідно звернутись до:

управління соціального захисту населення (Правобережне) – проспект Космонавтів, буд. 30, ІІ поверх;

управління соціального захисту населення (Лівобережне) – вул. Замостянська, буд. 7, ІІ поверх.

Детальну інформацію щодо порядку отримання допомоги та необхідного переліку документів, можна отримати за телефонами:

-097-101-58-40 – УПСЗН (Правобережне);

-093-190-83-93 – УПСЗН (Лівобережне).

Попередня публікаціяУ Вінниці створили антикризовий хаб для активістів, громадських та благодійних організацій з окупованих територій
Наступна публікаціяНа Вінниччині майже п’ять тисяч людей хворіє на COVID -19