Вінниця уже вчетверте долучається до щорічної ініціативи Ради Європи – Днів європейської спадщини (ДЄС). Вони проходять кожного вересня по всій Європі, а в нашому місті триватимуть протягом 15-25 вересня.

Тема цьогорічного циклу заходів – «Стала культурна спадщина» – покликана привернути увагу до змін навколишнього середовища, розмаїття культурної спадщини та досягнення Цілей сталого розвитку 2030.

На вінничан та гостей міста чекає насичена програма: лекції, воркшопи, багато ексклюзивних екскурсій, урбан-прогулянки, кінопоказ і гастрономічні майстер-класи на тему локальної кухні.

Усі заходи будуть поділені на три блоки: 1) екологія, 2) зелена економіка, 3) історія та архітектура. Учасники зможуть зробити перші кроки в напрямку сталих практик, а також дізнаються, як культурна та природна спадщина сприяють більш стійкому майбутньому.

Також цьогорічна тема має на меті привернути увагу до збереження природи та біорозмаїття – охочі зможуть взяти участь у прогулянках, дослідженнях геологічних об’єктів, тематичних екскурсіях. Кожен зможе зробити свій особистий внесок у збереження довкілля – вінничанам пропонуватимуть взяти участь у плогінгу (спонтанному прибиранні під час бігу або прогулянок) вздовж малих річок та ставків на території громади.

«Додатково мотивує провести Дні європейської спадщини причетність до ініціативи тих міст, які страждають від війни навіть сильніше за Вінницю, і попри це продовжують боротися за збереження культурної спадщини (скажімо, Чернігівщина або Київщина). Для нас почесно бути в цьому товаристві туристичних міст, міст культурного спадку нашої держави», – додає Олександр Вешелені.

За всіма новинами та анонсами стежте на сторінці департаменту маркетингу міста та туризму у Фейсбук: https://www.facebook.com/vinnmarketingtourism

Попередня публікаціяДітей переселенців від 6 до 12 років запрошують на безкоштовні заняття у Вінницький коледж мистецтв
Наступна публікаціяМісто Кельце подарувало Вінниці два автобуси SOLARIS

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я