Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М. Д. Леонтовича набирає дітей ВПО віком 6-12 років на безкоштовні заняття у «Мистецькій школі».

Про це повідомляє радіо Місто над Бугом.

У зв’язку з великою кількістю переселенців, які обрали для проживання наше місто, заняття для дітей з таких родин вирішили зробити безкоштовними, каже викладачка школи Тетяна Карпенко. За її словами, викладають для діток студенти-практиканти коледжу.

Минулого року у “Мистецькій школі” було платне. Але цьогоріч зважаючи на велику кількість сімей ВПО, ми вирішили зробити ці заняття безкоштовними. Основний набір уже зроблений. Але ще місця у відділі народних інструментів: баян і акордеон, – розповідає викладачка.

Запрошують дітей з числа внутрішньо переміщених осіб від 6 до 12 років. Заняття підійдуть діткам, які мають хист до музики та мріють грати на  музичному інструменті. Вибір останнього відбувається під час співбесіди, каже пані Тетяна.

Ми перевіряємо музичні здібності і далі всі питання вирішуємо на базі школи. Особливих вимог немає. Бажано не відтягувати візит до нас, оскільки працюємо за розкладом. Максимум впродовж тижня-двох чекаємо на консультацію, – підсумувала пані Тетяна.

За консультаціями можна звернутись за номером телефону 097-833-00-23 (Тетяна Анатолівна).

Попередня публікаціяУ Вінниці запрошують на майстер-клас з розпису сумки-шопера
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудуться Дні європейської спадщини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я