Home Новини Місто Кельце подарувало Вінниці два автобуси SOLARIS

Місто Кельце подарувало Вінниці два автобуси SOLARIS

0
Місто Кельце подарувало Вінниці два автобуси SOLARIS

Два автобуси SOLARIS передало для Вінниці польське місто-побратим Кельце. Про це на своїй сторінці у фейсбук та телеграм повідомив міський голова Сергій Моргунов. Він подякував за допомогу Вінницькій громаді меру Кельце Богдану Венті та польським партнерам.

Автобуси вирушили до Вінниці завдяки зусиллям мерії Кельце та місцевому транспортному підприємству MPK, яке якраз відзначає 15 років своєї діяльності. Також допомогла компанія “Barlinek”. Корпус оформлений у синьо-жовтих кольорах.

«На борту автобусів символічний надпис – «Два міста – одне серце». Між нашими містами міцні зв’язки вже понад 60 років, а з початку вторгнення Вінниця відчула особливу підтримку наших друзів», – наголосив міський голова Сергій Моргунов.

Також він зазначив, що Вінниця завжди приділяла увагу розвитку міського транспорту. «Зараз не та ситуація, коли ми можемо активно працювати у цьому напрямі. Втім життя громади триває – людей треба перевозити. І допомога Кельце сьогодні дуже доречна», – говорить Сергій Моргунов.

Наразі автобуси вже на шляху до Вінниці. Для довідки: Автобуси, які надійдуть з Кельце, – це 12-метрові низькополі автобуси Solaris Urbino 12 (2008 року випуску). Комфортні та зручні в експлуатації. Розраховані на 110 пасажирів. Оснащені клімат-контролем та системою автономного опалення. Мають висувний пандус. Працюють на екодизелі. У цьому місяці автобуси пройшли техогляд.