У Вінницькому Регіональному Центрі Сучасного Мистецтва “Арт Шик”, КЦ”Галерея-ХХІ”, презентують виставку картин сучасного мистецтва : “Донбас – це Україна”. Художника Івана Борисова (1943-2021).

Відкриття 17 серпня в 18.00. Вхід вільний.

Виставка триватиме з 17 – 31 серпня.

Часи відвідування у будні:10.00-18.00.

На сторінці митця, яку ведуть розпорядники колекції подякували Вінницькому обласному художньому музею за експонування живопису.

«Живопис Івана Борисова експонувався в мистецькому просторі Вінницького обласного художнього музею з липня місяця. І тут, передусім, хотілося би висловити слова щирої величезної подяки директорові музею- Руслану Паламаровському. Бо саме він проявив і громадсько-патріотичну, державницьку позицію, і досвід, знання фахівця музейної справи і знайшов час і місце, не зважуючи на велике поточне завантаження в цей скрутний час, в музейної площі і, власне, колективу співробітників музею.

Їх стараним ентузіазмом і вміннями були створені сприятливі умови для виставки – зроблені анонси і запрошені журналісти, відвідувачі, котрі мали можливість відчути відношення до українського Донбасу не тільки у географічному, але й в ментальному вимірі. З його древньою трипільско-скифскою, козацькою генезою, де в усі часи створювалося мистецтво національного і світового ґатунку і масштабу.

Музей і надалі планує надавати методично-консультативніі і науково-дорадчі пропозиції, щодо подальшого знайомства вітчизняного і закордонного глядача з творчистю талановитого Майстра з Донбасу. Бо Донбас- це Україна і він обов’язково буде повернутий нашими героями до своєї Матері.

Дивовижний художник, усомітненний філософ пензля, заглиблений у таїну людського буття, навчався у Львівській академії мистецтв, що далося в знаки – він дуже любив Україну і все українське. Він був би щасливим і втішеним, що його картини знаходяться в Україні».

Попередня публікаціяПалац Грохольських, Скіфські вали, палац Потоцького та село Печера, вінничан та гостей міста запрошують на екскурсію по Вінниччині
Наступна публікаціяДипломати з Великої Британії, Іспанії, Туреччини, Грузії, Китаю, Норвегії та Молдови відвідали Вінницю

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я