Увага! Залишилось 8 місць!!! В офісі туризму Вінниці, анонсували збір на другу частину подорожі за враженнями «Шляхетна Вінниччина. Матриця. Перезавантаження». Подорож з гідесою Оксаною Роздорожнюк відбудеться 13 серпня.

«Увійшовши в Матрицю, ви просто не зможете зупинитись! Мандрівка з нами перезавантажить ваше уявлення про Вінниччину!», – йдеться в анонсі.

Маршрут проєкту:

смт. Вороновиця – палац Грохольських, батьківщина перших літаків та Музей повітроплавання.

м. Немирів – паровий млин-електростанція, палац княгині Щербатової, таємничі немирівські «Скіфські Вали» та мальовничі береги річки Південний Буг.

м. Тульчин – столиця Щедрика, співоча столиця Вінниччини!

Подільський Версаль, найвеличніший у Європі 18 ст. палац графа Станіслава Щенсного Потоцького. Старовинні особняки, краєзнавчий музей, Музей аптечної справи, Музей – садиба Леонтовича.

с. Печера – парк і мавзолей Потоцьких, усипальня, неймовірні краєвиди Південного Бугу, загадковий млин у Сокільці.

РОДЗИНКА ЕКСКУРСІЇ: обід у ресторанному комплексі «Добряна», місто Тульчин. Обід в найкращій подільській традиції: борщ український, картопля по-уланівськи з часником і кропом, відбивна та узвар, а на десерт – подільські вареники з вишнями з солодкими шкварочками.

Детальніше про умови та вартість тут. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/wbox7ozZLEEdwkd2A

Попередня публікаціяНа Вінниччині в ДТП постраждав 14-річний мотоцикліст
Наступна публікаціяУ Вінниці можна буде відвідати виставку «Донбас – це Україна» в центрі сучасного мистецтва «Галерея-ХХІ»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я