Вихованець МДЮСШ № 3 Олексій Томашевський посів ІІІ місце на чемпіонаті Європи-2022 у складі чоловічої збірної України з пляжного гандболу.

Він також є учасником національної команди U-20 з гандболу.

Чемпіонат проходив у Празі (Чехія). Матч за бронзу між Туреччиною та Україною завершився з рахунком 1:2, тож українські гандболісти піднялися на третю сходинку Championship-2022.

Як розповів тренер спортсмена Юрій Чурбаков, хлопець активно займався у спортивній школі, постійно їздив на змагання та навчально-тренувальні збори, на яких одного разу його помітив тренер збірної України з гандболу.

«Наразі Олексій перейшов у клас професійних спортсменів. Це вже другий чемпіонат у спортивній кар’єрі нашого вихованця і ми пишаємось його досягненнями. Зараз він захищає кольори «Мотор-Політехніка» (місто Запоріжжя). Спортсмен також є у складі молодіжної збірної команди України U-20, яка зараз грає у м.Варна у класичний гандбол», – говорить тренер-викладач з гандболу міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Юрій Чурбаков.

Попередня публікаціяВінниччина одержала гуманітарну допомогу для людей з інвалідністю, які проживають у соціальних закладах
Наступна публікаціяУ Вінниці можна отримати щеплення від COVID-19 у п’яти ЦПМСД

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я