Вакцинація від COVID-19 важлива в умовах війни, оскільки протиепідемічних заходів як-от: носіння маски, дистанція, провітрювання приміщень – дотримуються не завжди.

Наразі у Вінниці вакцину від COVID-19 можна отримати у 5-ти Центрах первинної медико-санітарної допомоги. Зазвичай первинна вакцинація від COVID-19 передбачає введення двох доз і важливо отримати обидві. А всім, у кого пройшло 6 до 9 місяців від щеплення другою дозою, слід зробити бустерну, щоб посилити захист. Максимальна тривалість захисної дії повторних доз вакцини від COVID-19 – 270 днів або 9 місяців як і тривалість дії ковідного сертифіката.

«У Вінниці в достатній кількості є вакцини Pfizer та CoronaVac, – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш. – Для того аби отримати щеплення потрібно звернутись до свого сімейного лікаря або до одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 10:00 до 18:00 год. Важливо подбати про своє здоров’я, тому що COVID-19 нікуди не зник».

У Вінниці для отримання щеплення можна звернутись:

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» – вул. М.Зерова, 13

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» – вул. Магістратська, 44

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» – вул. Хмельницьке шосе, 96

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» – вул. Замостянська, 18

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» – вул. Замостянська, 49

Вакцинація безоплатна для всіх громадян України.

Попередня публікаціяВінничанин у складі національної збірної виборов бронзу на Чемпіонаті Європи-2022 з пляжного гандболу
Наступна публікаціяНа Вінниччині в Мурафській громаді 21-22 липня оголосили Днями жалоби

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я