Попри складний час, на окрузі потреби у громадах також нікуди не зникли. Напередодні Фонд “МХП-Громаді” спільно з Ладижинським гуманітарним штабом виконав одне з таких прохань – закупив новий електрокардіограф для медиків Краснопільської громади.

Це саме та амбулаторія, яку минулоріч вдалось капітально оновити. Кардіограф тут був дуже потрібен, бо та апаратура, якою тут користувались, стара.

Про те, як використовуватимуть кардіограф повідомив народний депутат від Вінниччини Микола Кучер, який опікується роботою Ладижинського гуманітарного штабу.

«За останні три місяці військові потреби стали першочерговими для всіх нас. Кожен у силу своїх можливостей намагається допомогти. Наш Гуманітарний штаб в Ладижині не виключення, 90% нашого ресурсу йде на потреби армії. Але навантаження на медиків зараз у громадах суттєво зросло, враховуючи наплив внутрішньо переміщених осіб. Важливо, що діагностику на переданому нами апараті пацієнтам проводитимуть безкоштовно згідно з направленням сімейного лікаря. Також важливо відзначити, що новий електрокардіограф – мобільний, тому медики можуть робити електрокардіограми дома».

Нині у Краснопільській громаді зареєстровано 1080 переселенців, частина з яких уже підписали декларації з медиками громади.

 

Попередня публікаціяВінниці подарували три станції фільтрації та мінералізації води
Наступна публікаціяДружні вінницькі «павучки» невтомно працюють в МЦ «Квадрат». Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я