Вчора, 17 лютого, виконком Вінницької міської ради визначив дев’ятий об’єкт Програми “Муніципальне житло”. Багатоквартирний житловий будинок з підземним паркінгом зведуть на вул. 600-річчя.

Також доповнили категорії людей, які можуть долучитись до цієї програми. Тепер таку можливість отримали учасники бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані.

Вже тринадцятий рік поспіль у Вінниці зводять багатоквартирні житлові будинки за Програмою “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади”. За цей час збудували 10 багатоповерхівок. У 2021 році розпочали будівництво нового об’єкта на вулиці Анатолія Бортняка.

У багатоповерхівці на Поділлі вже встановили вікна. На другому та третьому поверхах першої секції роблять міжквартирні та міжкімнатні перегородки. У другій секції зробили стяжку підлоги у квартирах та коридорах, розпочинають роботи зі встановлення ліфта. Наступний муніципальний будинок зведуть на вул. Привокзальній.

Зміни до Програми “Муніципальне житло” буде розглядати депутатський корпус Вінницької міської ради на сесії, яка відбудеться у березні.

Попередня публікаціяУ громадах Вінниччини з’являться зелені кімнати та поліцейські фахівці з безпеки в освітньому середовищі
Наступна публікаціяВінничанки не платитимуть за пологи. За кожну породіллю 15 тисяч гривень сплатить НСЗУ

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я