Аварія сталась сьогодні, 17 лютого, близько 10 годин у Вінницькому районі поблизу села Михайлівка. З тяжкими травмами госпіталізовані дві дівчинки, віком 9 та 13 років, які перетинали проїжджу частину дороги.
За кермом автомобіля Dodge перебував 39-річний житель м. Оратів.
Слідчо-оперативна група поліція провела огляд місця події, допитала свідків аварії.
За попередньою інформацією слідства, коли неповнолітні намагались перебігти дорогу у невстановленому місці, водій пікапа травмував їх боковою частиною свого автомобіля.
Потерпілі госпіталізовані до Вінницької обласної дитячої лікарні, їм надається медична допомога.
У водія взято кров для проведення експертизи на стан сп’яніння.
Автомобіль поміщено на арештмайданчик.
Поліцейські з’ясовують обставини автопригоди.
Слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання – до восьми років позбавлення волі.
«Шановні батьки! Подбайте про безпеку своїх дітей, не залишайте їх без нагляду поблизу дороги, вчіть їх правилам поведінки пішоходів», – наголошують в поліції Вінниччини.