Про проєкт створення нового туристичного маршруту, розповіли в Центрі ремесел «Дунстан». Планують що він охопить 12 локацій з об’єктами культурної спадщини різних історичних епох. Каскад порогів та скель Південного Бугу, гроти, печери дозволяють залучити різноманітні варіанти проходження маршруту – пішохідний, велосипедний, водний.

«Друзі! Гарна новина! ГО «Немирівська спілка творчих ініціатив» у співпраці із Центром ремесел «Дунстан» вперше в Україні запропонувала унікальний проєкт створення культурно-пізнавального маршруту «Дивовижні села Печера та Сокілець. В глибину віків», який дозволить зробити цікаву та інтерактивну мандрівку в глибину віків», – розповідають в Центрі ремесел «Дунстан».

В рамках проєкту будуть розроблені квест-екскурсія, аудіогід, відеоогляд маршруту, організовано експозицію археологічних артефактів, історичних документів та предметів старовинного побуту сіл на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею. Для промоції маршруту буде проведено 2-денний промотур для представників туристичних агенцій з презентацією культурної спадщини, зокрема народних ремесел та місцевої кухні.

Проєкт планується реалізувати у співпраці із Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм, Шпиківською та Немирівською ОТГ. Наразі ми розробили та подали проєкт на конкурсні програми Українського культурного фонду!

За умови підтримки проєкту фондом, його впровадження почнеться у червні 2022 року.

Попередня публікаціяУ Вінниці збирають дані про рух транспорту біля Західного автовокзалу, планують реорганізацію
Наступна публікаціяНа Вінниччині оголосили підозру начальнику обласного відділу лісового господарства та гайсинським лісівникам

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я