Аудитори Вінниччини протягом 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 156 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Протягом минулого року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області за результатами ревізій та перевірок закупівель забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 155,9 млн грн, за результатами аудитів – досягнення 161,6 млн грн економічного ефекту від упровадження наданих рекомендацій.

За допущені порушення 167 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, ще 49 – до матеріальної та дисциплінарної.

Водночас до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 39 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень / асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

Правоохоронним органам для вжиття заходів у межах їх компетенції передано матеріали 44 заходів державного фінансового контролю, за розглядом яких розпочато 25 досудових розслідувань, 15 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, зокрема 8 особам – за результатами участі працівників Управління як спеціалістів у досудових розслідуваннях в рамках кримінальних проваджень.

До Державної служби фінансового моніторингу України для проведення аналізу, фінансових розслідувань, виявлення схем привласнення та можливого розкрадання державних коштів направлено 18 інформацій про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 199,2 млн грн.

“Повідомляємо, що зателефонувавши на телефонну «гарячу лінію», яка функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій державних і комунальних ресурсів. («Гаряча лінія»: (044) 272-60-29 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області)”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відзначили лауреатів літературної премії імені Степана Руданського
Наступна публікаціяВінницький рок-гурт виступив на фестивалі для людей з інвалідністю «Іверія Брілліант». Відео