Вінницький рок-гурт виступив на фестивалі для людей з інвалідністю «Іверія Брілліант». Відео

Вінничанка Анна Матвєєва працює пакувальником на місцевому підприємстві Українського товариства сліпих (УТОС). Водночас тотально незряча дівчина є солістом і художнім керівником рок-гурту «Мій дотик». До нього, окрім Анни Матвєєвої, входить ще три музиканти. Всі – з особливими потребами. Соло-гітарист Ілля Мазур – слабозорий, бас-гітарист Святослав Очеретний і барабанщик Тарас Опалюк. 

Повідомляє пресслужба Вінницької обласної організації УТОС.

“Колектив «Мій дотик» існує із 2017 року. Ми займаємося на території підприємства незрячих, де отримали кімнату для репетицій. «Мій дотик» – перший у Вінниці інтегрований рок-гурт. Це значить, що кожен його учасник має певну інвалідність, – розповіла Анна Матвєєва. – Я пишу тексти, а музику складаємо разом. Переважно у роковому стилі. Маємо в доробку кілька відеокліпів. Регулярно виступаємо на фестивалях у Вінниці та інших регіонах, брали на них нагороди”. 

У 2021 році «Мій дотик» взяв участь в Міжнародному онлайн-фестивалі «Іверія Брілліант», що регулярно організовують у Грузії. Представляв свою творчість у престижній категорії понад 18 років. «Іверія Брілліант» – це фактично аналог Євробачення, лише серед музикантів з особливими потребами.      

“Окрім нашого гурту, у фестивалі “Іверія Брілліант” Україну представили музиканти зі Львова і Житомира. Результати стануть відомими лише в середині березня цього року. Наразі триває голосування. У ньому беруть участь не лише громадяни Грузії, але й представники інших країн”, – розповіла Анна Матвєєва.     

У 2020 році Анна Матвєєва здобула Гран-прі фестивалю «Іверія Брілліант». Тоді вона презентувала сольну роботу (без гурту). Тож і зараз можна очікувати на хороший результат. До речі, призом за перемогу на фестивалі “Іверія Брілліант” є путівка на відпочинок або фінансова винагорода.   

Канал гурту «Мій дотик»:

https://www.youtube.com/channel/UC9tZeJ3hYQspRcJp0Mz9wAA

  

Попередня публікаціяДержаудитслужба Вінниччини знайшла майже 156 мільйонів та 44 справи для правоохоронців
Наступна публікаціяУ Вінниці облаштовують перший «VinSmart» спортивного спрямування

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я