В суботу та неділю, 15 і 16 січня, на Калинівщині відзначили Всеукраїнське свято сатири та гумору імені Степана Руданського. Як і минулого року, масові гуляння скасували через карантинні обмеження, але вшанування пам’яті відомого українського поета, гумориста та громадського діяча відбулося.

На малій батьківщині сатирика – у селі Хомутинці  – поклали квіти до підніжжя пам’ятника Степана Руданського. З нагоди 188-ї річниці від дня його народження у Калинівці відбулися урочистості.

У Калинівці перед гостями свята виступили творчі колективи, а переможці територіального конкурсу читців виконали відомі гуморески Степана Руданського.

Під час урочистостей відзначили лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2021 рік:

– І місце — священник Української православної Церкви, кандидат богослів’я та кандидат технічних наук Борис Пентюк (книга «Степан Руданський. Сторінки духовності»);

– ІІ місце — член національної спілки письменників України та національної спілки журналістів України Микола Пасічник (книга «Кордебалети»);

– ІІІ місце — письменниця Зоя Красуляк (збірка «Кава з пінкою»).

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться чемпіонат Вінниччини зі змішаних бойових мистецтв UFMMA
Наступна публікаціяДержаудитслужба Вінниччини знайшла майже 156 мільйонів та 44 справи для правоохоронців

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я