Народний депутат Лариса Білозір вважає запровадження таких методів, поверненням до економіки штибу часів СРСР.

«Коли є такі радники з «порадами», то ворогів й не треба!», – такий допис у мережі Фейсбук оприлюднила народний депутат по ВО №15 у Вінницькій області Лариса Білозір.

В ньому політик розкритикувала інформацію про можливість введення карток чи талонів на продукти харчування для найменш захищених категорій українців.

Слід зазначити, що ця топова тема тижня привернула мало уваги народних депутатів від Вінницької області.

Зокрема представники Вінниччини від партії «Слуга народу» у Верховній Раді взагалі не прокоментували цю інформацію.

Щодо Лариси Білозір, то політик вважає таку ініціативу поверненням до методів адміністративної економіки за Радянського Союзу і «підставою» президента.

«Коли європейці переходять в другій половині 2022 року на нульову ставку ПДВ для виробників харчової продукції, щоб стримати ціни, наших виробників добивають через фіскальний тиск та елементарну неспроможність не те що оперативно реагувати, а навіть розуміти загрозливі процеси інфляції через здорожчання газу в 10 разів для виробників базових необхідних продуктів харчування!», – пише парламентарка в соціальній мережі.

Детально із дописом Лариси Білозір, в якому вона пропонує чіткі механізми виходу із ситуації, в якій опинилися виробники продуктів харчування, через значне подорожчання газу, а відтак – зростанням цін на продукти, можна ознайомитися на її сторінці у Фейсбуці.

Попередня публікаціяНа Вінниччині 648 нових випадків захворювання на COVID-19
Наступна публікаціяВінницькі патрульні терміново доставили донорські органи для порятунку життів. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я