Вінницькі патрульні терміново доставили донорські органи для порятунку життів. Відео

У Вінниці життя 44-річного чоловіка передчасно обірвалося внаслідок інсульту. Його рідні дали згоду на вилучення певних органів донора для подальшої їх трансплантації.

Повідомляють в патрульній поліції Вінниччини.

Того ж дня до керівництва Департаменту патрульної поліції звернулися представники з Міністерства охорони здоров’я з проханням допомогти оперативно доставити донорські органи у визначені локації. На цей заклик одразу відреагували і організували необхідну роботу екіпажів.

Відтак у Вінниці команда лікарів передала екіпажам патрульних життєво важливі вантажі — серце, печінку і дві нирки. Інспектори трьома екіпажами оперативно доставили їх до кількох місць призначення: Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. Пирогова, до аеропорту “Гавришівка” та до кордону з Хмельницькою областю.

Потому печінку гелікоптером авіації МВС, а нирку каретою швидкої допомоги доправили до Львова, другу нирку доставили в Київ, а серце — у Вінницьку обласну клінічну лікарню імені М. Пирогова.

«Працівники поліції, лікарі, авіаційники — усі, хто були залучені до цього процесу, проробили величезну роботу, щоб усе відбулося і люди отримали другий шанс на життя. Дякуємо лікарям, які творять дива. І бажаємо якнайшвидшого одужання усім хворим. Співчуття і вдячність родині донора за таке важливе рішення, яке подарувало шанс на життя одразу трьом людям. Ми ж завжди готові прийти на допомогу», – йдеться в публікації.

Попередня публікаціяНародний депутат від Вінниччини розкритикувала введення талонів на продукти
Наступна публікаціяНа Вінниччині зупинили мікроавтобус, який перевозив «фальсифікат» алкоголю

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я