Народний депутат Микола Кучер повідомив про плани ремонту доріг, які знаходяться на території виборчого округу №17.

Парламентар зазначив, що з настанням осінньо-зимового періоду активна фаза ремонту доріг завершується і переходить у стадію планування. Але у планах відновити ремонти доріг на території округу вже навесні.

«Повернувшись із чергової нашої зустрічі з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим, вже можу привідкрити деякі плани, щодо оновлення дорожньої мережі на нашому окрузі у прийдешньому році. Як завжди, йшов до міністра з купою ваших звернень. Все для того, щоб наступні об’єкти великого дорожнього будівництва з’явились там, де це особливо потрібно», – зазначив Микола Кучер.

Він запевнив, що ремонт автомобільної дороги Р-33 на відрізку “Куна – Чечельник” продовжиться на 5 ділянках:

  1. перша ділянка – 124-129 км (5 км), вартість 109,8 млн. грн;
  2. друга ділянка – 129-139 км (10 км), вартість 314,2 млн. грн;
  3. третя ділянка – 139 -156 км (17 км), вартість 378,8 млн. грн;
  4. четверта ділянка – 156-174 км (18 км), вартість 355,4 млн. грн;
  5. п’ята ділянка – 174-191 км (14 км), вартість 381,2 млн. грн.

Цьогоріч було здійснено ремонт 38 км на двох останніх ділянках. Нині ремонтники зупинились на 153 км автошляху одразу перед в’їздом у Тростянець зі сторони села Буди. Залишилось відремонтувати ще три ділянки дороги через Бубнівку, Ладижин, Оляницю, Тростянець. У 2022 році роботи продовжаться і буде відновлено 30 км автошляху включно з мостами та шляхопроводами, – зазначив народний депутат.

“Окремо хочу звернути увагу на тому, що нині триває ремонт відрізку дороги місцевого значення С-02-20-21 (Вінниця – Турбів – Балта – Велика Михайлівка) від Р-33 у напрямку с.Гордіївка ( https://cutt.ly/emDGGF2). Це та дорога, ремонт якої було виконано у самій Гордіївці два роки тому, а цьогоріч ми продовжили цю роботу», – повідомив Микола Кучер.

Він також пообіцяв тримати громадян в курсі та повідомляти про усі новини з приводу ремонту доріг на окрузі оприлюднювати в соцмережі Фейсбук.

Попередня публікаціяВітаємо з Різдвом! Щастя, здоров’я Вам та вашим рідним і миру усім нам!
Наступна публікаціяУ Вінниці патрульні зупинили не тверезого поліцейського

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я