Про конфліктну ситуацію стало відомо з допису лікаря “Барської міської лікарні” Вячеслава Косюка в соціальній мережі.

Хірург місцевої лікарні розповів про візит місцевої мешканки Водзяновської Г.Й., яка просила видати медичну довідку на МСЕК на інвалідний візок для свого чоловіка. Лікар був вимушений двічі відмовити у довідці, так як згідно наказу Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА від 03.01.2018 року №7, оформленням документації всіх відповідних довідок в такому випадку займається ЛКК (лікарська консультативна комісія) на первинній ланці, тому лікар порадив відвідувачці звернутись в 8 кабінет ЦПСМД м. Бар, – йдеться в дописі лікаря.

Повторний візит пацієнкти закінчився погрозами, стверджує лікар у фейсбуці. А вже через 15 хвилин до кабінету лікаря зайшли два місцевих депутата – керівник фракції “Української стратегії Гройсмана” в обласній раді Олександр Хом’як та депутат Барської міської ради Віктор Трачук. Лікар стверджує, що місцеві депутати нецензурно лаялись, принижували лікаря та нанесли удар в обличчя.

Допис лікаря в лічені години набрав сотні репостів та коментарів і отримав розголос в соцмережах. Але через декілька годин соратники керівника фракції Гройсмана в облраді вирішили гасити інформаційну пожежу.

Для цього на сторінці Олександра Хом’яка в соціальній мережі було опубліковане велике пояснення. В ньому депутат стверджує, що таким чином заступився за матір загиблого АТОвця, з лікарем говорили ввічливо і не били. На підтримку депутатів навіть зібрався круглий стіл у Барській міській раді (мер міста від партії “Українська стратегія”).

В цей час сам лікар пішов на судово-медичну експертизу та звернувся із заявою до поліції.

Кого пітримувати в цій ситуації: депутатів, чи лікаря – особиста справ кожного. Припускаємо, що лікар припустився помилки та не надав відповідні послуги матері загиблого учасника АТО, але чи дає це право депутатам бити лікаря?

Зрештою, читачі сформують власну думку кому вірити – депутату, чи лікарю, але доволі сумнівно припускати, що лікар придумав історію із побиттям, і з цею “придуманою” історією навіть звернувся із заявою в правоохоронні органи та пішов “знімати побої”.

У керівництва партії Володимира Гройсмана було два варіанти реагування на інцидент.

Перший – публічно вибачитись перед лікарем та зробити відповідні висновки щодо неприпустимої поведінки і незаконних дій депутата, якщо вони мали місце. Зняти депутата з позиції керівника фракції в облраді, позбавити мандата, тощо.

Другий варіант – незважаючи на обставини, виправдовувати свого депутата.

Але в “Українській стратегії” вирішили піти ще далі. Партія офіційно і публічно підтримала дії свого депутата, опублікували пост на його підтримку на офіційній сторінці, підключила власних фейсбук-ботів для позитивних коментарів дій депутата та критичних коментарів на адресу лікаря. Також до справи традиційно залучили анонімні інтернет-сайти партії Гройсмана, окремо була проведена роз’яснювальна робота з власниками місцевих ЗМІ, як “правильно висвітлювати” інцидент.

Тим часом історія отримала резонанс в загальнонаціональних телеграм-каналах, які чітко розставили акценти в цій історії, не на користь партії колишнього прем’єр-міністра.

Ми будемо відслідковувати та інформувати вінничан про перебіг подальших подій в цій історії.

Попередня публікаціяВінничани косплеєри, яскраві виступи та море позитива – на аніме та кей поп фестивалі. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці в ДТП зіштовхнулись чотири автівки

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я