Вчора, 27 липня, за підозрою у вчиненні розбійного нападу у Вінниці затримали 28-річного чоловіка. Нападник декілька разів вдарив арматурою потерпілого по голові, відібрав у нього мобільний телефон та особисті документи.

До поліції з повідомленням про пограбування по вулиці Черняховського звернувся 35-річний житель села Вінницькі Хутори. Потерпілий розповів, що 26 липня вночі невідомий чоловік завдав йому декілька ударів по голові металевим предметом. Скориставшись його безпорадним станом, зловмисник відібрав у нього мобільний телефон та документи.

За словами  начальника Вінницького районного управління поліції Віталія Курчика, на місці злочину поліцейські провели першочергові слідчі дії. В ході проведення оперативних заходів, переглянувши камери відеоспостереження, поліцейські встановили особу зловмисника, причетного до вчинення злочину та затримали його.

28-річний нападник наразі перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Викрадені речі потерпілого вилучені.

За вчинений злочин, передбачений ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій), підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяВінничан запрошують надсилати світлини на конкурс «Вікі любить землю»
Наступна публікаціяУ Вінниці презентували мистецькій проєкт «Арт-драбина: збереження пам’яток архітектури Вінниччини у картинах»