У Вінниці відбулася презентація проєкту «Арт-драбина: збереження пам’яток архітектури Вінниччини у картинах» Вінницької міської дитячо-молодіжної громадської організації «Центр «Барви України».

«Проєкт спрямований на розвиток сучасного українського мистецтва, творчих особистостей, підтримку та просування народного мистецтва, освітню та виховну роботу. Він передбачає популяризацію на Вінниччині українського мистецтва завдяки художникам, митцям прикладного мистецтва, мистецтвознавцям для яких буде організовано спеціалізований художній майданчик у Буші. Окрім того, під час такого унікального мистецького пленеру юні художники центру «Барви України» матимуть можливість перейняти досвід у старших колег-художників та розкрити свій творчий потенціал», – зазначила голова Вінницької міської дитячо-молодіжної громадської організації «Центр «Барви України», керівниця проєкту Світлана Телець.

За її словами, впровадження мистецьких заходів сприятиме вивченню історії Вінниччини, обміну досвідом митців з молодими художниками, що є основою для формування творчої особистості та свідомості поколінь. Проєкт забезпечить збереження пам’яток архітектури в картинах, популяризує українське мистецтво, об’єднає художників навколо спільної ідеї вивчення та візуалізації на полотнах історії Поділля, підвищить роль митців у становленні творчих осередків.

 

Попередня публікаціяВдарив кілька разів арматурою по голові і пограбував. У Вінниці затримали 28-річного підозрюваного
Наступна публікаціяНа Вінниччині за добу травмувались двоє мотоциклістів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я