Після місцевих виборів на рівні області запанувало певне політичне затишшя. Але час йде, пандемія, економічні та соціальні проблеми в Україні тривають. Бажання опонентів влади взяти реванш ще до відведеного їй 5 річного терміну, мотивує всю політичну систему країни на певну активність, – пише телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

Як ця активність проявляється у Вінниці?

З перемінним успіхом працюють в округах народні депутати мажоритарщики, частина з яких розраховує потрапити в регіональні списки партій на майбутніх виборах до ВР.

Намагається демонструвати якусь активність партія влади “Слуга народу”. З огляду на проблеми з кадрами, публічна активність “слуг” подекуди перетворюється в скандали.

Прогнозовано зник з політичних радарів Вінниччини черговий політпроект Ігоря Коломойського “За майбутнє”, голова обласного осередку Петро Юрчишин. Фракція цієї партії пройшла в обласну раду та в низку місцевих рад Вінниччини.

Зникла з публічного простору не надто активна на Вінниччині партія ОПЗЖ (пройшли в обласну та міську ради). Спрацювала в мінус цій політичній силі і заборона діяльності трьох телеканалів, які тягнули на собі підтримку і накачку рейтингових позицій ОПЗЖ.

Несподівано розчинились в політичному просторі й переможці місцевих виборів – “Українська стратегія Гройсмана”. Якщо лідер цієї партії Володимир Гройсман власну політичну активність після місцевих виборів поновив, то його численні депутати та очільники громад Вінниччини після перемоги на виборах перейшли в якийсь автономний режим діяльності, не надто опікуючись політичним майбутнім УСГ.

Намагається проявляти певну політичну активність місцева “Партія Вінниччан”.

Після обрання головою обласного осередку “Батьківщини” Олега Мейдича, дещо додала в партійній роботі у Вінницькій області партія Юлії Тимошенко. “Батьківщина” стала помітніша на політичній арені. Основні акценти тут на Юлії Тимошенко та самому Мейдичу.

Переформатовує свою роботу і партія Порошенка “Європейська солідарність”. Тут окрім просування власного бренду та діяльності лідера намагаються створювати власний публічний контент, відеокоментарі, аналітика, блоги, тощо.

Другим напрямком в “ЄС” обрали тактику поскубування “Української стратегії Гройсмана”.

При чому неозброєним оком помітно, що головна мета такої роботи – збивати електоральну підтримку Гройсмана в регіоні, який на сьогодні складає майже 100% його загальноукраїнського рейтингу. Місцева проблематика та діяльність Вінницької міськради, використовуються лише як привід перенести негатив на Гройсмана і його партію.

Приблизно так виглядає поствиборчий політичний ландшафт Вінниччини. Хоча слово “виглядає” потрібно перенести в минулий час, адже незабаром нашу область очікує значне політичне пожвавлення, утворення нових політичних альянсів, центрів впливу і запекла боротьба за електорат, з прицілом на майбутні парламентські вибори та подальшу трансформацію в системі місцевої влади Вінницької області.

Попередня публікаціяВінничанам які отримують субсидію доведеться оновити дані
Наступна публікаціяГрамотою від Кабміну винагородили поліцейську, яка врятувала людину на виборах

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я