Сьогодні в Ладижині стартувала чергова дискусійна панель “Антикорупційного форуму” на тему “Ресурси: земля”.

На цей раз учасники і організатори форуму планують продемонструвати і обговорити кейси по Ладижинській міській раді щодо можливих зловживань при виділенні і розпорядженні земельними ресурсами громади.

До обговорення приєднався Олесь Доній – журналіст, телеведучий, український політик, громадський і культурний діяч. Народний депутат України 6-го та 7-го скликань.

 

Голова Мистецького об’єднання «Остання Барикада», голова Центру досліджень політичних цінностей. Автор та ведучий багатьох телевізійних програми про культуру та національну ідею. Автор концепції “25 сходинок до суспільного щастя”.

 

Організаторами “Антикорупційного форуму” в місті Ладижин стали опозиційний депутат міської ради від “Партії Вінничан” Андрій Скакодуб, громадська активістка Анна Вовк, яка балотувалась від цієї ж політичної сили до міської ради Ладижина, керівник громадського медіа-центру “Репортер”, заступник директора Громадський центр “Від Варти до Бугу” Ігор Шевченко та голова ГО “Подільска агенція протидії корупції” Яна Хуторянська.

Для проведення “Антикорупційного марафону”, який триватиме до травня, в Ладижині відкрили громадський медіа-центр «Репортер».

Організатори форуму обіцяють постійну участь відомих спікерів, одним з таких стала колишня очільниця Департаменту фінконтролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна.

Відкриття “Антикорупційного марафону” спричинило значний політичний резонанс.

Новина про відкриття і діяльність громадської ініціативи на Вінниччині потрапила на першу шпальту офіційної газети Верховної Ради “Голос України”.

Водночас місцева політична партія “Партія вінничан” анонсувала проведення подібних форумів і в інших громадах Вінницької області.

Попередня публікаціяЧим займається Вінницька облдержадміністрація та її структурні підрозділи?
Наступна публікаціяНа Вінниччині нападник відібрав у жінки телефон та гроші

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я