Поліцейські затримали засудженого за розбій чоловіка, який майже 4 роки переховувався від суду.
69-річний вінничанин за вироком суду у 2017 році отримав покарання за розбійний напад на мешканця Козятина у вигляді 9 років ув’язнення.
У 2013 року зловмисник разом із подільником вчинили розбійний напад на помешкання жителя Козятина. Нападники увірвалися до будинку, зв’язали руки та нещадно катували господаря, використовуючи розжарену праску. Злочинці заволоділи грошовими коштами в сумі 7500 гривень, золотими виробами та мисливською рушницею, яка зберігалась в сейфі.
Поліцейські встановили особу зловмисника, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності, та зібрали докази його причетності до зазначеного злочину.
На підставі зібраних слідством матеріалів суд визнав його винним та виніс зловмиснику покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак, притягти до відповідальності зловмисника не було змоги, оскільки з 2017 року він переховувався, змінював місця проживання.
В результаті розшукових заходів 14 січня засудженого затримали поліцейські в одній з вінницьких багатоповерхівок, де він тимчасово мешкав, повідомляють в поліції Вінниччини.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я