У Калинівці поліцейські разом з містянами врятували чоловіка, який провалився під кригу.
В минулу п’ятницю, 17 січня, екіпаж сектору реагування патрульної поліції Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції разом з місцевими мешканцями витягли з крижаної води чоловіка, який, гуляючи на ставку з собакою, провалився під лід. Потерпілого та його пса поліцейські завезли додому та викликали швидку медичну допомогу.
Близько 16:00 години під час несення служби інспектори поліції Павло Мороз та Віктор Білецький, проїжджаючи на службовому авто біля місцевого ставка, побачили у водоймі чоловіка та людей, які намагались дістати його з води за допомогою тросу. Поліцейські, не гаючи часу, кинулись на допомогу.
Врятованого чоловіка поліцейські посадили у службовий автомобіль, обігріли та разом з собакою завезли додому. Дорогою інспектори викликали швидку медичну допомогу. Зараз чоловік знаходиться вдома та почувається нормально. Небайдужість людей та вчасно надана допомога врятували йому життя.
Поліцейські наголошують, що перебування на льоду може бути небезпечним, особливо в період потепління, в місцях, де тонка крига. Будьте максимально обережними та не ризикуйте власним життям, повідомляють в поліції Вінниччини.
На изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо, снег и на улице

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я