Показник забезпеченості киснем ліжкового фонду – один з кращих у державі. У стаціонарах міських закладів, де надають допомогу хворим з коронавірусом, обладнано 485 кисневих точок, повідомляє міський очільник Вінниці на своїй феусбук сторінці.
“83% ліжок, виділених під COVID у міських лікарнях, забезпечені киснем. Це один з кращих показників у країні на сьогодні. Але ми продовжуємо цю роботу, щоб довести його до 100%. Адже кожний восьмий з десяти госпіталізованих потребує оксигенотерапії. А для пацієнтів у важкому стані – кисень є життєво необхідним.
Для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в 4-х міських стаціонарах розгорнуто 585 ліжок”, – пише Сергій Моргунов.
За словами міського очільника, за досить короткий час у Вінниці обладнали 485 кисневих точок – через централізовану систему постачання та за допомогою кисневих концентраторів. Зокрема, додаткові магістралі цього року проклали у 1-ій та 3-ій міських лікарнях, а також закупили 46 кисневих концентраторів.
” У цілому на додаткове забезпечення киснем ми спрямували з бюджету громади 3,4 мільйони гривень”, – резюмує міський голова.
На изображении может находиться: один или несколько человек, текст и в помещении
Попередня публікаціяТОВ «Вінницягаз Збут» отримало пакет ліцензій на постачання електроенергії
Наступна публікаціяДля хворих на коронавірус до лікарень Вінниччини вже доставили 900 «Пакунків пацієнта»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я