Представники спецфонду «СтопВірус» за два тижні до двадцяти лікарень Вінниччини доставили 900 «Пакунків пацієнта». 30 та 31 грудня 140 пакунків отримають ще п’ять медичних закладів.
Відзначимо, що «Пакунок пацієнта» містить вітаміни, протизапальний засіб, вологі серветки, набір одноразового посуду, тапочки, індивідуальний термометр, зубну щітку та сухі рушники. А для дітей кладуть ще олівці та різні розмальовки. Це допомога, яка не входить до протоколу лікування, але необхідна для хворих, які поступають у лікарню з діагнозом COVID-19 чи підозрою на нього.
Цього тижня «Пакунки пацієнта» доставили до Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, Немирівської центральної районної лікарні, Жмеринської центральної районної лікарні, а також до лікарень Гайсинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького, Тульчинськоно та Шаргородського районів і міста Ладижин.
«Щодня ми намагаємося відвести «Пакунки пацієнта» до кількох районів області. Сьогодні ми їдемо до районних лікарень Тиврова, Томашполя та Тульчина. І на завтра ще маємо відвідати два медичні заклади», – розповіла координаторка спецфонду «СтопВірус» Олена Данілова.
Довідка:
Фонд громади «Подільська громада» запрошує усіх небайдужих підтримати проєкт. Якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на будь-який з цих рахунків, поданих нижче.
Зазначимо, що першими проєкт підтримали родини Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова, а також – Вячеслава Соколового.
Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)
Або
р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице
На изображении может находиться: 2 человека
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят
Попередня публікаціяУ Вінниці один з кращих по Україні показників забезпеченості киснем COVID – них ліжок
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліція зупинила авто яке перевозило 10 кубів дуба-кругляка без маркування та документів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я