Популяризація онлайн сервісів та отримання ліцензії на продаж електроенергії — ТОВ «Вінницягаз Збут» підбиває підсумки 2020 року

Споживання газу

  У 2020 році споживачі Вінницької області використали 358,6 млн куб. м природного газу. Це на 27 млн куб. м  менше, ніж у 2019 році. Основні причини такого скорочення – теплі погодні умови та підвищення ціни газу в опалювальний сезон.

Зниження обсягів споживання газу спостерігається серед усіх категорій споживачів Вінницької області. Так, населенням у 2020 р. використано 346,6 млн куб. м блакитного палива, або на 26 млн кубометрів менше, ніж у 2019 р. Непобутові споживачі газу — бюджетні організації, що є клієнтами ТОВ «Вінницягаз Збут», скоротили споживання на 13,6%,а промисловість – на 17,8%.Але саме ці категорії споживачів  вчасно розрахувались за спожите блакитне паливо. Оплата рахунків населення області у 2020 році — на рівні 88%.

    Нові можливості

    У 2020 році ТОВ «Вінницягаз Збут» отримало пакет ліцензій на постачання електроенергії та розпочало переговори щодо укладання перших контрактів з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

«Аналізуючи потреби енергоринку ми побачили, що сьогодні існує запит на надійного та зручного постачальника і газу, і електрики одночасно. ТОВ «Вінницягаз Збут» має таку можливість. Пакетна пропозиція нашої компанії дозволяє представникам бізнесу оптимізувати витрати фінансових ресурсів та часу, що неминуче виникають при паралельній роботі з кількома постачальниками енергоресурсів. До того ж, наша компанія застосовує індивідуальний підхід до розрахунку найвигіднішої ціни для своїх клієнтів, при цьому, пропонує декілька варіантів оплати», — коментує директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

     Популяризація та розвиток онлайн- сервісу

     Серед досягнень ТОВ «Вінницягаз Збут» у 2020 році — розвиток та популяризація для своїх клієнтів онлайн сервісів. Крім п’яти відділів продажів і 22 точок контакту, в яких клієнти можуть отримати консультацію фахівця компанії, споживачам доступні онлайн сервіси: Особистий кабінет на сайті 104.ua; чат-боти Viber 7104ua і Telegram 7104ua; мобільні додатки 104 Mobile (Android) і 104 Mobile Lite (iOS). Так, за рік що минає, в Особистому кабінеті зареєструвалось понад 75 тисяч нових користувачів. Цей сервіс — найпопулярніший серед споживачів. Його обрали вже майже 187 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут».

«2020 рік був складним не тільки для нас, але і для наших клієнтів, оскільки всі зіткнулися з наслідками пандемії Covid-19. Ми постаралися зробити все можливе, щоб споживачі газу Вінниччини продовжували отримувати якісне обслуговування, могли це робити дистанційно і безпечно. На сьогодні практично кожен третій клієнт компанії має доступ до Особистого кабінету і користується онлайн сервісами. У 2020 році наші клієнти здійснили понад 256 тисяч онлайн оплат», — коментує директор ТОВ «Вінницягаз Збут».

Попередня публікаціяУ Вінниці сім років за гратами присудили чоловіку що ошукав знайомого на понад мільйон гривень
Наступна публікаціяУ Вінниці один з кращих по Україні показників забезпеченості киснем COVID – них ліжок

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я