Вчора, восьмого грудня, пройшли громадські слухання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2020 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік».
Під час слухань директор департаменту економіки і інвестицій міської Максим Мартьянов розповів про те, що вдалося виконати в рамках програми у 2020 році та що планується на наступний рік.
Як зазначив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, проєкт «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік» сформований відповідно до цілей Стратегії розвитку 3.0, над якою наразі працюють і яку планують ухвалити на засіданні сесії міської ради в І кварталі наступного року.
«Програма містить заходи, спрямовані на прискорення технологічного розвитку та підвищення продуктивності праці в тому числі на збільшення експорту і підтримки ефективної зайнятості та платоспроможного попиту. Спрямовані заходи і на підтримку малого, мікро- і середнього підприємництва. Ми плануємо, що у 2021 році буде запущено будівництво нових промислових об’єктів в індустріальному парку, в тому числі заводу світового лідера виробництва спорядження для зимових видів спорту «HEAD». А також планується залучення нових учасників Вінницького індустріального парку», – сказав Андрій Очеретний.
Презентував Програму директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов. Він зауважив, що вона розроблена в рамках підготовки бюджету Вінницької міської територіальної громади на основі аналізу економічного і соціального розвитку за 9 місяців та існуючих тенденцій на кінець звітного року з урахуванням досягнення цілей проєкту Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року.
Цього року викликом для усіх стало поширення коронавірусної інфекції. Через карантинні заходи найбільших втрат зазнав сектор малого і середнього бізнесу. Міський голова Сергій Моргунов ініціював пакет антикризових заходів програми «Вінничани важливі», який був підтриманий депутатами міської ради на сесії в травні. Вона спрямована на підтримку бізнесу і вінничанам, які того найбільше потребують. В рамках цієї програми запроваджені відстрочки за податковими та орендними платежами для бізнесу, фінансову підтримку за рахунок коштів бюджету міської громади, виплати громадянам пільгових категорій, підвищення видатків на охорону здоров’я.
Незважаючи на усі виклики 2020 року у місті не припинялися роботи на важливих об’єктах, повідомляють у вінницькій міській раді.
З деталями можна ознайомитися за посиланням:
Попередня публікаціяВодія без посвідчення водія і з ознаками наркотичного сп’яніння виявили патрульні поліцейські на Вінниччині
Наступна публікаціяУ Вінниці пройшла позачергова сесія міськради вирішували питання по приєднанню територій

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я