На третій позачерговій сесії Вінницької міської ради, розглянули три питання. Вони стосувались семи населених пунктів, які приєднались до Вінниці. На першій установчій сесії, були прийняті рішення про створення старостинських округів та затвердження старост, у цих населених пунктах. Разом з тим, були прийняті рішення які би дозволили закінчити бюджетний рік для селищних рад та почати процедуру їх ліквідації, а після цього приєднання і інтеграції їх інфраструктури в місто Вінниця.

У зв’язку з тим, що у грудні набув чинності “Закон про внесення змін до Законів Україні, що до впорядкування питань діяльності місцевих органів самоврядування“, попередні рішення міськради потрібно привести у відповідність до нього.

“Нам необхідно, привести ті рішення, які ми приймали, у відповідність до нового Закону. Для того щоб нормально завершити всі ці процедури. Щоб з наступного бюджетного року приєднані території нормально функціонували, в нашій загальній системі бюджетування і в тому числі переводу всіх комунальних підприємств або об’єктів соціальної інфраструктури у власність територіальної громади міста Вінниці”, – пояснив міській очільник Сергій Моргунов.

 

 

Попередня публікаціяПідтримка підприємництва, нові промислові об’єкти, дороги та благоустрій, у Вінниці презентували програму розвитку на 2021
Наступна публікаціяУ Вінниці нестача донорської крові усіх груп

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я