У Вінниці зможуть випускати спеціальні морозильні камери для зберігання вакцин від COVID-19. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Сьогодні зустрівся з керівництвом підприємства та обговорив перспективи реалізації проекту. Для Вінниці він цікавий. Адже, за розрахунками Міністерства охорони здоров’я, у першому півріччі наступного року в Україні почнуть щеплення від коронавірусу. Вакцина вимагає зберігання та транспортування при температурі – 70 градусів. Тому нам необхідно мати холодильні комплекси у медичних закладах та мобільні камери для дотримання цих умов.

Розробка агрегатів для забезпечення ультранизьких температур, а також сертифікація нової продукції займе кілька місяців. Далі завод зможе налагодити виробництво установок – не лише для вітчизняного ринку, а і на експорт.

Також важливо, що уже влітку на підприємстві зможуть приступити до серійного виробництва апаратів штучної вентиляції легень. Прототип першого апарату вже виготовили. Розробники компанії готують зразок до проведення державної сертифікації та клінічних тестувань, які триватимуть близько 3-4 місяців. Переконаний, це важливий внесок у боротьбу з епідемією, сподіваюсь, що скоро вінницькі ШВЛи рятуватимуть життя людей.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я