«Давайте, хоч один раз, проголосуємо за себе!»: звернувся до вінничан Віктор Бронюк. Відео

Очільник обласного осередку «Партії Вінничан» Віктор Бронюк, на передодні виборів, звернувся до вінничан та жителів області із закликом – «Давайте, хоч один раз, проголосуємо за себе!».

Раніше, відомий волонтер, благодійник та лідер гурту «ТІК» заявляв у ефірі 1+1, що місцева партія яку він створив з журналістом та медіаменеджером Миколою Філоновим, є своєрідним соціальним експериментом.

За словами Віктора Бронюка, українці здатні самоорганізуватись та почати управляти у своїх громадах без впливу та керівництва з Києва.

«Ми багато років ходимо на вибори, за когось голосуємо. Когось обираємо, подобаються нам вони, чи не подобаються. Але давайте хоч раз проголосуємо за самих себе. Чи можемо ми з вами, прості вінничани, стати депутатами? І чи зможемо ми самоорганізуватися та проголосувати за самих себе? Звичайно можемо!», – каже у відео почесний громадянин Вінниці, волонтер та політик Віктор Бронюк.

Він каже, що хоча й у представників так званої «політичної еліти» є багатомільйонні бюджети на вибори, але це не повинно стати на заваді усвідомленого вибору.

«25 жовтня, в усіх бюлетенях, де будете бачити «Партію Вінничан», голосуйте за себе і перемогу Вінниччини. Ми йдемо на вибори, щоб ви перемогли. Час обирати Вінниччину і вінничан. Разом до перемоги», – закликає Віктор Бронюк.

Про соціальний експеримент та самоорганізацію українців, говорив, в інтерв’ю вінницькому інтернет виданню “Вежа”, керівник «Партії Вінничан» Микола Філонов. Також, Філонов заявив про те, що час посунути у владних кабінетах людей що фактично узурпували владу, іще від радянських часів. Саме тому, на думку партійного керівника, в Україні нічого не змінюється і не відбувається економічного росту. Отже, прийшов час для зміни політичних поколінь і приходу у владу, здорових, вмотивованих, місцевих спеціалістів, які готові брати відповідальність за свої громади та прозоро управляти процесами їх розвитку та використання бюджетів.

Нагадаємо, раніше керівник «Партії Вінничан» Микола Філонов заявив, що вінничани повинні взяти управління громадами в свої руки. Тому, голос за «Партію Вінничан» – голос проти всіх старих політиків.

Втім, програма місцевої партії досить продумана і до неї, за бажанням, можуть долучитись зі своїми ініціативами усі жителі області. Для цього, партійці запустили сайт «15 ідей для успіху Вінниці», а у партійних офісах працює постійний режим відкритого діалогу. Також, є можливість звернутись на сайті «Партії Вінничан». На сайті є можливість ознайомитись з програмою та списками кандидаті у місцеві ради різних рівнів.

Попередня публікаціяНа Вінниччині через азот амонійний страждає водосховище на річці Берладинка
Наступна публікаціяУ Вінниці внаслідок аварії на Бучми постраждала 18-річна дівчина. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я